KURUMSAL

Nazım Işık

Genç Işık Hafriyat, Ankara genelinde hizmet vermekte olan Genç Hafriyat usta ekibiyle kaliteli hizmetiyle, gerekli araç ve gereçleriyle sizlere hizmet vermektedir. Hafriyat işlerin de zaman en önemli unsurlardandır. Bizde bunun farkında olarak sizlere zamanında işinizi teslim etmek için gece gündüz çalışmaktayız.

Hafriyat, kazı işlerinin tümüne verilen bir addır. Kazıdan elde edilen malzemenin bir toplanma alanına dökülmesi ve burada düzeltilmesi de bu kavram içinde yerini alır. Kazı işleri kürek, kazma gibi el işçiliği ile de yapılır fakat günümüzde insan gücüne gerek duyulmaksızın greyder, kepçe, ekskavatör, loder vb. makinelerle daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Son teknolojik makinelerle zamandan da tasarruf ederiz. Hafriyatın inşaat sektöründe oldukça önemli bir rolü vardır. Gelişen inşaat sektörüne paralel günümüzde hafriyat işleri içinde üretilen makineler teknolojiye ayak uydurmaktadır. Bir inşaata başlamadan önce oranın kazılması çalışılacak alanın uygun hale getirilmesi işlemini de hafriyatçılar yapmaktadır. Kara yolu, demir yolu, baraj, köprü, inşaat gibi yapıların genel kısmı hafriyattır. Günümüz de hafriyat denildiği zaman akla ilk gelen inşaatlardan çıkan taş parçaları, topraklar, demir parçaları gibi atık malzemeler akla gelir. Ama artık hafriyat işleri inşaatta daha önemli bir yere sahiptir. Günümüzde bu işler modern makinelerle hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Hafriyatta ilk önce uygulanacak alana göre araçlar belirlenir. Bu araçların kullanılması uzmanlık gerektiren işlerdir. Hafriyat şirketleri çalışacakları yerde önceden projelendirme ve fay analizi yaparlar daha sonra hafriyat işlerine başlarlar. Hafriyat uygulamalarında kullanılan makineler greyder, skreyper, ekskavatör,  yükleyiciler, buldozer gibi araçlardan oluşmaktadır.

Genç Hafriyat olarak sizlere en gelişmiş makinelerimizle kaliteli ve güvenilir personelimizle uzun yıllardır. Hizmet vermekteyiz. İnşaat sektörün de zamanın yeri çok önemlidir. Bizlerde sizin işlerinizi kendi işimiz sayıp vaktinde hatta vaktinden önce teslim etmekteyiz. İnşaat sektörü her geçen gün gelişmektedir. Bizde Genç Hafriyat olarak sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Firmamız Ankara genelinde sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Hafriyat bizim işimiz sloganıyla çıktığımız bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Sizde kaliteli hizmeti işin ehli kişilerden almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçiniz. Sizin zamanınız bizim için en önemli unsurdur.

Misyonumuz
Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden en kaliteliyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktır

Vizyonumuz
Ürünlerin satışında ve iş sonrası servis hizmetiyle siz değerli müşterilerimize güvenle teslim edilmesidir .

Değerlerimiz 
>  Dürüstlük
>  Liderlik
>  Takım çalışması
>  Müşteri ve çalışan memnuniyeti
>  Mükemmellik